Adaptacja: 2 pierwsze dni adaptacji po 2 godziny gratis.

Mamy specjalną promocję dla rodzeństw ! Dotyczy wpisowego

Istnieje możliwość korzystania z naszej placówki na podstawie wcześniej wykupionych karnetów miesięcznych.

Karnety godzinowe godz. Czesne miesięczne zł Wpisowe jednorazowe zł
             30                                       360,00                            300,00
             40                                       440,00                            400,00
             50                                       500,00                            500,00
             60                                       590,00                            600,00

Spotkania adaptacyjne - pierwsze dwa dni po 2 godziny - gratis.
kolejne dni - 15,00 zł za godzinę.

Prowadzimy zajęcia edukacyjno-wychowawcze dla 6-cio latków, czyli zerówkę.

Przygotowujemy dzieci do podjęcia obowiązku szkolnego realizując między innymi program elementarnej nauki czytania i pisania. Nasi absolwenci dostają się do renomowanych szkół podstawowych zarówno publicznych jak i niepublicznych.

PROMOCJA DLA ZERÓWKOWICZÓW BEZ WPISOWEGO !

W związku ze zmianą Podstawy Programowej od stycznia 2011 r. przyjmujemy do naszego przedszkola dzieci od 2-go roku życia.

Wychodząc na przeciw potrzebom rodziców - w naszym przedszkolu istnieje możliwość żywienia dzieci z różnymi dietami   m.in.  bezmleczną oraz bezglutenową.

Dzieci przygotowujące się do przyjścia do naszego przedszkola, zapraszamy do uczestniczenia w zajęciach adaptacyjnych

Istnieje możliwość uczestniczenia w różnych formach adaptacji np. uczestniczenie tylko w zajęciach rytmiki lub zajęciach plastycznych itp.

Nasze wspólne spotkania możemy zawsze ustalić telefonicznie.