Adaptacja: 2 pierwsze dni adaptacji po 2 godziny gratis.

Mamy specjalną promocję dla rodzeństw ! Dotyczy wpisowego

Istnieje możliwość korzystania z naszej placówki na podstawie wcześniej wykupionych karnetów miesięcznych.

Karnety
godzinowe

Czesne miesięczne
do 3-go r. życia

Czesne miesięczne
od 3-go r. życia

Wpisowe
 jednorazowe

40540,00 zł490,00 zł400,00 zł
50600,00 zł550,00 zł500,00 zł
60700,00 zł650,00 zł600,00 zł

Spotkania adaptacyjne - pierwsze dwa dni po 2 godziny - gratis, po wpłacie wpisowego.
kolejne dni - 15,00 zł za godzinę.

Prowadzimy zajęcia edukacyjno-wychowawcze dla 6-cio latków, czyli zerówkę.

Przygotowujemy dzieci do podjęcia obowiązku szkolnego realizując między innymi program elementarnej nauki czytania i pisania. Nasi absolwenci dostają się do renomowanych szkół podstawowych zarówno publicznych jak i niepublicznych.

PROMOCJA DLA ZERÓWKOWICZÓW BEZ WPISOWEGO !

W związku ze zmianą Podstawy Programowej od stycznia 2011 r. przyjmujemy do naszego przedszkola dzieci od 2-go roku życia.

Wychodząc na przeciw potrzebom rodziców - w naszym przedszkolu istnieje możliwość żywienia dzieci z różnymi dietami   m.in.  bezmleczną oraz bezglutenową.

Dzieci przygotowujące się do przyjścia do naszego przedszkola, zapraszamy do uczestniczenia w zajęciach adaptacyjnych

Istnieje możliwość uczestniczenia w różnych formach adaptacji np. uczestniczenie tylko w zajęciach rytmiki lub zajęciach plastycznych itp.

Nasze wspólne spotkania możemy zawsze ustalić telefonicznie.